ATTACK X3 RGB Iron grey

SKU
ATTACK X3 RGB Iron grey
4 199,00 ₴

Механічна ігровая клавіатура на Cherry MX Red

Мріяв ти коли-небудь про те, що більше ніколи не потрібно буде вибирати між гарним виглядом, приголомшливим функціоналом і неперевершеною надійністю? Клавіатура Attack X3 RGB - це втілення твоєї заповітної мрії. Механічні перемикачі Cherry MX, повноцінна система макросів, технологія N-Key Rollover і (ексклюзивно в новій версії 2018 року) ергономічна FPS-підставка для долонь - ідеальна клавіатура для захоплення ігрового світу.

RGB-підсвічування в поєднанні зі шліфованим алюмінієм забезпечать вибухові колірні емоції

Відразу ж після підключення клавіатури Attack X3 RGB ти можеш насолодитися вражаючими 9 встановленими ефектами підсвічування. З легкістю керуй і перемикай ці ефекти прямо на льоту за допомогою зручних клавіш швидкого доступу.

А якщо і цього буде недостатньо, ти можеш записувати нові ефекти підсвічування в системі Cougar UIX, створюючи свою власну унікальну ігрову атмосферу. Дай волю творчості!

Алюмінієва передня панель Attack X3 RGB поєднує в собі елегантність і довговічність, створюючи неповторний вигляд цього потужного ігрового зброї. Але і це ще не все: RGB-підсвічування, відбиваючись від алюмінію, створює чудовий візуальний ефект, який змінить твій ігровий світ!

Кращі механічні перемикачі Cherry MX

Attack X3 RGB пропонує тобі найпопулярніші ігрові перемикачі – Cherry MX. Гарантований термін служби з не менш ніж в 50 мільйонів кліків і безпрецедентна надійність швидкого відгуку нададуть тобі можливість показати, наскільки ти хороший в грі.

N-Key Rollover – безмежна точність

Досить часто в іграх необхідно використовувати складні комбінації клавіш. При цьому більшість клавіатур на ринку мають обмеження щодо кількості одночасно натиснутих клавіш, причому переважна більшість лімітовано всього 6 клавішами, а то і менше. Attack X3 RGB прибирає всі межі, дозволяючи натискати будь-яку кількість клавіш і завжди отримувати точні результати!

FPS-підставка для долонь

Відчуй комфорт і збільш свою продуктивність. Розроблена спеціально для FPS-ігор (але буде корисною і для інших ігрових жанрів) ця знімна гумова підставка забезпечує жорстке зчеплення і правильну висоту, щоб комфортно тримати руку в потрібному місці під час будь-яких дій (стрибок, присідання, клавіші зміни зброї або навичок) і для зручного доступу до WASD.

 • Тільки для нової версії Attack X3 RGB 2018 року

Система Cougar UIX™

Програмне забезпечення Cougar UIX володіє одним з найбільш інтуїтивних, зручних і простих інтерфейсів, які дають можливість редагувати необмежені ефекти підсвічування. Крім того, він забезпечує більш легку настройку, запис макросів і спільне використання пристроїв ... все, чого ти міг побажати, і все це в дуже зручному і інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі.Щоб зменшити витрачуваний на запис макросів час і відповідно збільшити час використання цих макросів - використовуй Cougar Macro Arsenal: Запиши свій макрос усого один раз і повторно використовуй його на іншому сумісному пристрої Cougar UIX ™, а також можеш експортувати будь макрос і поділитися ним зі своїми друзями. Отримуй справжню насолоду за допомогою цього потужного програмного забезпечення

Вбудована пам'ять

Вбудована пам'ять дає можливість зберігати до 3 повноцінних профілів конфігурації на самій клавіатурі. Це дозволяє зберегти конфігурацію, навіть якщо ти підключаєш свою клавіатуру до іншого комп'ютера.

До 30 макросів

Вбудована пам'ять Attack X3 RGB забезпечує можливість запису 30 макросів, і використовувати їх де завгодно!

Клавіші швидкого доступу до мультимедіа

Швидке управління музикою і відео!

Частота опитування 1000 Гц

Attack X3 RGB с частотою опитування в 1000 Гц забезпечує час відгуку в 1 мс.

Протиковзкі гумові ніжки

Основа клавіатури залишається стабільною навіть під час найзапекліших ігрових баталій.

Перемикач режимів «на льоту»

Зручні комбінації клавіш дозволяють легко перемикатися між трьома режимами конфігурації прямо на клавіатурі.

Характеристики

 • Тип перемикачів: механічні Cherry MX Red
 • Найбільш відповідний жанр гри: FPS / MMORPG / MOBA / RTS
 • Підсвічування: є (RGB, 16.8 млн. кольорів)
 • Програмне забезпечення: COUGAR UIX™ SYSTEM
 • N-key rollover
 • Вбудована пам'ять
 • Частота опитування: 1000 Гц / 1 мс
 • Матеріал: алюміній + пластик
 • Інтерфейс: USB
 • Довжина кабелю: 1.8 м, в обплетенні
 • Розміри товару: 170 x 467 x 40 мм
 • Вага товару: 900 г

Пропонуємо