Новини

 1. Огляд ігрового крісла Cougar Hotrod - Новий рівень зручності

  Огляд ігрового крісла Cougar Hotrod - Новий рівень зручності

  Конструкція ігрового крісла Hotrod містить спеціально розроблену багатозональну спинку, закріплену на жорсткому зовнішньому склопластиковому корпусі, що забезпечує оптимальну підтримку тіла в тих місцях, де вона найбільше необхідна під час маневрів, пов'язаних із високими навантаженнями, даючи змогу зосередитися на тому, що справді важливо - на перемозі.

  Дізнатись більше »
 2. ТАКОГО Я ЩЕ НЕ БАЧИВ! КРІСЛО з ВЕНТИЛЯТОРОМ! COUGAR NxSys Aero

  ТАКОГО Я ЩЕ НЕ БАЧИВ! КРІСЛО з ВЕНТИЛЯТОРОМ! COUGAR NxSys Aero

  Диво ергономіки, технологій охолодження і стилю, NxSys Aero на багато років випереджає конкурентів, втілюючи в собі дизайн системи Next System. Майбутнє вже тут... і воно прекрасне.

  Дізнатись більше »
 3. Комплект COUGAR COMBAT: ігрова клавіатура і миша за 1999 гривень

  Комплект COUGAR COMBAT: ігрова клавіатура і миша за 1999 гривень

  Огляд комплекту COUGAR COMBAT: механічна клавіатура та ігрова миша з оптичним сенсором. Ціна питання – 1999 гривень на момент підготовки цього огляду. І це чудова пропозиція за такий збалансований набір з акцентом не на кастомізацію, а суто на робочі якості, приємний дизайн і надійність.

  Дізнатись більше »
 4. Розпаковка та перші враження від Cougar Armor PRO Black/Orange крісло для роботи і геймінгу

  Розпаковка та перші враження від Cougar Armor PRO Black/Orange крісло для роботи і геймінгу

  Armor PRO забезпечить вам комфорт, необхідний для повноцінного задоволення тривалими ігровими сесіями. Це ігрове крісло відрізняється унікальним дизайном Cougar, який вже став символом пристрасті до ігор.

  Дізнатись більше »
 5. Огляд ігрового крісла Cougar Armor Elite - Що нового ?

  Огляд ігрового крісла Cougar Armor Elite - Що нового ?

  COUGAR Armor Elite забезпечує комфорт та стабільність, які вам необхідні, щоб залишатися розслабленим та здоровим під час довгих ігрових сесій. Повністю регульовані та виготовлені з матеріалів найвищої якості, Armor Elite є прикладом відмінного дизайну COUGAR, який став синонімом пристрасті до ігор. Armor Elite виготовлений з екошкіри, яка пропускає повітря, щоб ви залишалися свіжими та відчували себе комфортно. У комплект Armor Elite входять дві подушки для голови та попереку. Відсутність фізичної напруги дозволяє повністю зосередитись на грі.

  Дізнатись більше »
 6. Студійний мікрофон для ІГРОВОГО ПК. COUGAR Screamer-X

  Студійний мікрофон для ІГРОВОГО ПК. COUGAR Screamer-X

  Всім привіт. Сьогодні ми протестуємо універсальний мікрофон,який підійде для запису голосу,стрімінгу і багато чого іншого. Також я розповім про його особливості.

  Дізнатись більше »