Компанія COUGAR була створена в Німеччині, в 2007 році, групою геймерів та інженерів-ентузіастів. З першого дня своєї роботи компанія придержувалась однієї цілі: кожен продукт компанії повинен мати найвищу якість, широкий функціонал та унікальний дизайн. Маючи успішний досвід у виробництві корпусів для ПК та блоків живлення, COUGAR прагне в кожному своєму продукті, незалежно від цінового сегменту, досягти максимального балансу продуктивності та комфорту.

В 2014 році в асортименті COUGAR з’явились геймерські клавіатури, миші та коврики, які були високо оцінені професійними геймерами та незалежними експертами.
Продукція бренду позиціонується в середньому, вище середнього і топовому ринкових сегментах.

В 2016 році асортимент COUGAR додалися геймерські гарнітури та крісла.

Прагнучи максимально задовольнити потреби геймерів, COUGAR постійно співпрацює з професійними геймерами, які виступають в якості партнерів та беруть участь в кожному етапі розробки нового продукту. Завдяки цьому кожен з продуктів COUGAR демонструє максимальну віддачу та високу ефективність в геймінгу.
Менш ніж за 10 років COUGAR став одним з світових лідерів у ігровому обладнанні, зумівши досягнути успіху в таких країнах, як США, Австралія, Таїланд, Корея, Японія, Бразилія та багатьох інших. Тепер продукція COUGAR буде доступна геймерам в Україні.

Офіційний дистрибютор продукції Cougar в Україні,

компанія EDG GROUP.

EDG Group

Ми завжди раді співпраці з Вами!

натисніть тут щоб перейти до каталогу товарів у B2B