Гарантія

Про гарантію

Компанія Cougar висловлює подяку за Ваш вибір та гарантує бездоганне функціонування придбаного товару при дотриманні правил експлуатації. Всі товари, які представлені для продажу в даному магазині, сертифіковані згідно українського законодавства і забезпечуються гарантією Cougar.

При купівлі просимо перевірити правильність заповнення гарантійного талону. При цьому серійний номер і /або найменування товару який ви купуєте, повинні бути ідентичними запису в гарантійному талоні.

Щоб уникнути можливих непорозумінь зберігайте на протязі строку служби документи, що додаються до товару при його продажу (гарантійний талон, товарний та касові чеки, інструкцію по експлуатації та інші документи). Гарантійний строк на товар визначається в гарантійному талоні, що додається до товару та рахується з дня продажу товару покупцеві.

Гарантійне обслуговування та контакти СЦ

На протязі гарантійного строку у разі виявлення недоліку товару покупець має право звернутися до авторизованого сервісного центру. Список авторизованих сервісних центрів вказаний у розділі «Сервісні центри».

Крім того, Ви можете отримати будь-яку інформацію по підключенні, експлуатації та сервісному обслуговуванню нашої продукції у авторизованих сервісних партнерів Cougar в Україні, а також можете отримати консультацію в Службі підтримки покупців Cougar за телефоном:

Відділ роздрібного продажу Cougar: +38(044)371-40-66

Повернення та обмін

Умови повернення/обміну товару неналежної якості

1. У випадку виникнення проблем з товаром переконайтеся, що Ви повністю ознайомились з інструкцією по експлуатації товару.

2. Повернення/обмін можливі на протязі всього гарантійного строку тільки по висновку Сервісного центру про не ремонтопридатність/відмову від ремонту.

3. Якщо під час перевірки товару виявилось, що дефект виник як наслідок неправильної експлуатації товару, то повернення/обмін можливий тільки після проведення діагностики в одному з авторизованих сервісних центрів.

4. На основі висновку, виданого авторизованим сервісним центром, за Вашою вимогою ми обміняємо цей товар на аналогічний, або повернемо заплачені за нього кошти.

5. У разі якщо в результаті діагностики товару встановлено, що його недоліки виникли з вини Покупця, повернення/обмін товару неможливий.

Більш детально ви можете прочитати на сторінці -