ULTIMUS RGB, Red Sw

Клавіатура ігрова механічна, Red Switches, RGB-підсвічування
Немає на складі
SKU
ULTIMUS RGB, Red Sw
2 899,00 ₴

Cougar Ultimus RGB – це клавіатура для справжніх геймерів. Механічні світчі, повністю налаштовується RGB-підсвічування для кожної клавіші і одна з найміцніших конструкцій клавіатури, які бачив світ - це все, що тобі потрібно для домінування над опонентами.

Приголомшливо красиво і надзвичайно корисно

Щоб мати швидкий доступ до всіх своїх навичок, здібностям і командам під час гри, тобі потрібно чітко знати, де вони. Ultimus RGB допомагає тобі в цьому, дозволяючи налаштовувати підсвічування і встановлювати різні кольори для різних команд і зберігати до 5 режимів, що дозволяє тобі вирішити всі свої завдання в іграх. Коли тобі не потрібно використовувати певні профілі підсвічування - можеш просто насолоджуватися будь-яким з 14 вражаючих ефектів RGB, які ми підготували для тебе заздалегідь.

Міцна як скеля металева структура

Коли ти підбираєш собі ігрове обладнання, то напевно хочеш, щоб воно було міцним, довговічним і стабільним. Ultimus RGB має в підставі металеву пластину а також металеву раму. Завдяки цьому вона завжди залишається на своєму місці, навіть в самий розпал битви, не дивлячись на найпалкіші удари по клавішах. Неважливо, як складається гра-Ultimus RGB буде незмінно стояти на своєму місці, готова служити тобі.

Підсвічування RGB

Хочеш виділити клавіші атаки або захисних заклинань різним підсвічуванням? Або хочеш візуально відокремити клавіші для зброї ближньої дії, гранат і іншої вибухівки? З Ultimus RGB ти легко зможеш зробити це і навіть більше! Налаштовуй колір кожної клавіші безпосередньо з клавіатури і зроби її своїм ідеальним помічником! А для тих, хто любить привабливі візуальні ефекти, запрограмовані варіанти підсвічування порадують тебе, коли забажаєш!

Механічні перемикачі

Терпів ти коли-небудь гірку поразку через клавіши, які залипали або просто не спрацьовували? З Ultimus RGB це все в минулому. Ця клавіатура оснащена механічними перемикачами, які забезпечує як загальну надійність, так і чіткий тактильний відгук на кожне натискання клавіші

Без обмежень з NKRO

Більшість клавіатур обмежують кількість клавіш, які можна натиснути одночасно. Ultimus RGB пропонує технологію N-Key Rollover, яка дозволяє натискати будь-яку кількість клавіш і завжди отримувати точну передачу команд.

Жодних драйверів – почни грати!

Відкрий коробку. Підключи роз'єм USB до комп'ютера. Починай грати. Ніяких установок або завантажень, тільки гра!

Кабель в обмотці

Міцне і візуально привабливе рішення.

Мультимедійні, функціональні клавіші

Керуй гучністю і відтворенням медіа за допомогою зручних комбінацій функціональних клавіш FN + F.

Блокування клавіши Windows

Уникай випадкового виходу з гри, блокуючи клавішу Windows, за допомогою спеціального ярлика.

Частота опитування 1000 Гц

З частотою опитування Ultimus RGB в 1000 Гц ти отримуєш час відгуку в 1 мс

Характеристики

  • Тип перемикачів: механічні Red Switches
  • Найбільш відповідний жанр гри: FPS / MMORPG / MOBA / RTS
  • Підсвічування: RGB (16.8 млн. кольорів)
  • N-key rollover:
  • Частота опитування: 1000 Гц / 1 мс
  • Сталева конструкція
  • Інтерфейс: USB
  • Довжина кабелю: 1.8 м, в обмотці
  • Розміри товару: 180 x 445 x 40 мм
  • Вага товару: 950 г

Funduk TV

Александр Соколовский

F.ua — О девайсах понятным языком

Root Nation

Пропонуємо