Core EX

SKU
Core EX
1 599,00 ₴

Восьмикольорове підсвічування

8 режимів підсвічування, серед яких дихання, мерехтіння, хвиля, ігрове настрій буде особливо яскравим.

FPS-підставка для долонь

Відчуй комфорт і збільш свою продуктивність. Розроблена спеціально для FPS-ігор, але буде корисною і для інших ігрових жанрів. Ця знімна підставка забезпечує жорстке зчеплення і правильну висоту, щоб комфортно тримати руку в потрібному місці під час будь-яких дій (стрибок, присідання, клавіші зміни зброї або навичок) і для зручного доступу до WASD.

Гібридний механізм

Дозволяє отримати зворотній зв'язок рівня, недоступного навіть деяким механічним клавіатурам. Чіткі натискання з точним зусиллям без найменшого горизонтального відхилення дозволяють віддати управління рефлексам і повністю зосередитися на тому, що відбувається у грі.

Технологія Anti-Ghosting

Використовується на 19 клавішах в ігровій клавіатурі, які найбільш часто використовуються в поєднаннях з іншими. Всі 19 одночасно натиснутих кнопок будуть гарантовано оброблені комп'ютером без найменших затримок.

Гнучка функціональність

Вільно міняйте місцями кнопки WASD і стрілки на клавіатурі для більшої зручності в іграх і перемикайтеся між ними комбінацією клавіш FN+W.

Функціональні клавіші

Керуйте медіа-функціями з легкістю комбінацій клавіш FN + F. Управління звуком: голосніше, тихіше, вимикання звуку. Управління режимами підсвічування. Блокування клавіші Windows.

Характеристики клавіатури

  • Тип перемикачів: гібридні (20 мільйонів натискань)
  • Anti-Ghosting: 19 клавіш
  • Мультимедійні клавіші
  • Відсутність драйверів
  • Підсвічування: 8 режимів
  • Повне підсвічування клавіш
  • Інтерфейс: USB

Техногайд

Макс Шелест - СУБЪЕКТИВНО об Игровых Девайсах

Пропонуємо