ATTACK X3 RGB Speedy

SKU
ATTACK X3 RGB Speedy
4 299,00 ₴

Механічна ігрова клавіатура на Cherry MX Silver

Ігрова механічна клавіатура з перемикачами Cherry MX і RGB підсвічуванням Attack X3 RGB Speedy - клавіатура для тих, хто найбільше цінує швидку реакцію. Оснащена новими перемикачами Cherry MX Silver вона зводить до мінімуму час між натисканням клавіші і її активацією. Ідеальний варіант для професійних геймерів.

Якщо тобі дійсно важлива швидкість введення, то це твоя клавіатура.

Секрет неймовірного відгуку клавіатури Attack X3 RGB Speedy полягає в двох ключових аспектах: перемикачі нового покоління Cherry MX Silver і частота опитування 1000 Гц з часом відгуку 1 мс. Саме це і забезпечує миттєву реакцію клавіатури. Точка спрацьовування перемикачів 1.2 мм, найкоротша серед усіх існуючих перемикачів Cherry MX, дає можливість реєструвати введення з загальною відстанню натискання 3.4 мм.

RGB-підсвічування в поєднанні з шліфованим алюмінієм забезпечать вибухові колірні емоції

Відразу ж після підключення клавіатури Attack X3 RGB ти можеш насолодитися 9 вражаючими встановленими ефектами підсвічування. З легкістю керуй і перемикай ці ефекти прямо на льоту за допомогою зручних клавіш швидкого доступу.

А якщо і цього буде недостатньо, ти можеш записувати нові ефекти підсвічування в системі Cougar UIX, створюючи свою власну унікальну ігрову атмосферу. Дай волю творчості!

Алюмінієва передня панель Attack X3 RGB поєднує в собі елегантність і довговічність, створюючи неповторний вигляд цієї потужної ігрової зброї. Але і це ще не все: RGB-підсвічування, відбиваючись від алюмінію, створює чудовий візуальний ефект, який змінить твій ігровий світ!

N-Key Rollover – безмежна точність

Досить часто в іграх необхідно використовувати складні комбінації клавіш. При цьому більшість клавіатур на ринку мають обмеження щодо кількості одночасно натиснутих клавіш, причому переважна більшість лімітовано всього 6 клавішами, а то і менше. Attack X3 RGB прибирає всі межі, дозволяючи натискати будь-яку кількість клавіш і завжди отримувати точні результати!

FPS-підставка для долонь

Відчуй комфорт і збільш свою продуктивність. Розроблена спеціально для FPS-ігор (але буде корисною і для інших ігрових жанрів) ця знімна гумова підставка забезпечує жорстке зчеплення і правильну висоту, щоб комфортно тримати руку в потрібному місці під час будь-яких дій (стрибок, присідання, клавіші зміни зброї або навичок ) і для зручного доступу к WASD.

Система Cougar UIX™

Програмне забезпечення Cougar UIX володіє одним з найбільш інтуїтивних, зручних і простих інтерфейсів, які дають можливість редагувати необмежені ефекти підсвічування. Крім того, він забезпечує більш легку настройку, запис макросів і спільне використання пристроїв ... все, про що ти міг побажати, і все це в дуже зручному і інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі.Щоб зменшити витрати часу на запис макросів і відповідно збільшити час використання цих макросів - використовуй Cougar Macro Arsenal: запиши свій макрос за один раз і повторно використовуй його на іншому сумісному пристрої Cougar UIX ™, а також можеш експортувати будь-який макрос і поділитися ним зі своїми друзями. Отримуй справжню насолоду за допомогою цього потужного програмного забезпечення

Вбудована пам'ять

Вбудована пам'ять дає можливість зберігати до 3 повноцінних профілів конфігурації на самій клавіатурі. Це дозволяє зберегти конфігурацію, навіть якщо ти підключаєш свою клавіатуру до іншого комп'ютера.

До 30 макросів

Вбудована пам'ять Attack X3 RGB забезпечує можливість запису 30 макросів, і використовувати їх де завгодно!

Клавіші швидкого доступу до мультимедіа

Швидке управління музикою і відео!

Частота опитування 1000 Гц

Attack X3 RGB з частотою опитування в 1000 Гц забезпечує час відгуку в 1 мс.

Протиковзкі гумові ніжки

Основа клавіатури залишається стабільною навіть під час найзапекліших ігрових баталій.

Перемикач режимів «на льоту»

Зручні комбінації клавіш дозволяють легко перемикатися між трьома режимами конфігурації прямо на клавіатурі.

Характеристики

 • Тип перемикачів: механічні Cherry MX
 • Найбільш відповідний жанр гри: FPS / MMORPG / MOBA / RTS
 • Підсвічування: RGB (16.8 млн. кольорів)
 • Програмне забезпечення: Cougar UIX™ System
 • N-key rollover
 • Вмонтована пам'ять
 • Частота опитування: 1000 Гц / 1 мс
 • Матеріал: алюміній + пластик
 • Інтерфейс: USB
 • Довжина кабелю: 1.8 м, в обплетенні
 • Розміри товару: 467 x 230 x 40 мм
 • Вага товару: 1 кг

Техногайд

Макс Шелест - СУБЪЕКТИВНО об Игровых Девайсах

Funduk TV

Огляд UA

Пропонуємо