Bunker RGB

SKU
Bunker RGB
1 149,00 ₴

Тримач кабелю миші з USB-хабом і RGB-підсвічуванням

Об'єднуючи чудовий дизайн серії Bunker з яскравим привабливим освітленням RGB і зручним двопортовим USB-хабом, Bunker RGB ставати дуже корисним доповненням до будь-якого ігрового столу.

RGB-підсвічування

На Bunker RGB предустановленно чотирнадцять світлових шаблонів, які можна вибрати простим натисканням кнопки.

Зручний USB-хаб

Двопортовий USB-хаб Bunker RGB - ідеальний варіант для зарядки або синхронізації пристроїв, підключення додаткової периферії або ж зберігання даних на портативних USB-накопичувачах.

Конструкція гнучкого підведення кабелю

Гнучкий фіксатор Bunker RGB надає гравцям свободу рухів і додаткову плавність в управлінні мишею - кабель не заважає і не заплутується. Для забезпечення сумісності з більшістю моделей мишок, Bunker RGB оснащений гнучкою канавкою, яка адаптується практично до будь-якого розміру кабелю.

Чудова стабільність: вакуумна присоска

Запатентована конструкція Bunker RGB має унікальну колоїдну присосок, яка забезпечує неперевершений рівень стійкості навіть на злегка нерівніх поверхнях. Ця технологія дозволяє гравцеві залишатися у своїй тарілці - Bunker RGB залишається на своєму місці навіть в самих інтенсівніх ігрових сесіях.

Надлегкий компактний дизайн

Bunker RGB важить всього 105 грам - завдяки такому компактному дизайну ти можеш взяти його куди завгодно.

Інструкції

Зніміть захисну мембрану і очистіть поверхню, на якій ви плануєте використовувати Bunker RGB.Помістіть Bunker RGB на бажану поверхню присоскою вниз і акуратно притисніть до неї підставу власника, потім натисніть важіль вниз.Зафіксуйте кабель миші в кабельному фиксаторі і відрегулюйте довжину провисання відповідно до своїх потреб.Зняття: потягніть важіль всмоктування вгору, візьміться за силіконовий виступ, розташований на задній частині присоски власника, і потягніть його вгору, щоб від'єднати його від поверхні.

Зверніть увагу

Діапазон відповідних нерівних поверхонь (плоских поверхонь) не включає тканину, шерсть, бавовна або аналогічні матеріали, а також не включає пористу поверхню.

Технічне обслуговування

Присоска має ступінь липкості. Якщо після тривалого використання ви помітите зниження стійкості пристрою і ослаблення його всмоктування - обережно протріть вологою тканиною підставу присоски. Після видалення будь-якого бруду або домішок - дочекайтеся повного висихання присоски, тоді вона відновить свою липкість.

Характеристики

  • Розмір: 110 x 70 x 115 мм
  • Вага: 105 г

Пропонуємо