Aurora

Клавіатура ігрова, 8 кольорів підсвічування, USB
Немає на складі
SKU
Aurora
1 149,00 ₴

Де комфорт зустрічається з геймінгом

Aurora – це відмінна клавіатура для геймерів з трьох причин: вона має чудовий відгук з високою точністю; вона поставляється зі зручним функціоналом, який явно полегшує життя, і на ній дійсно зручно друкувати. І це чудово!

Яскраве підсвічування

Яскрава система повною підсвічування Aurora відмінно підходить як для ігор вночі, так і просто для створення захоплюючої ігрової атмосфери - вісім кольорів для будь-якої ситуації!

Карбоноподібна поверхня

Унікальний карбоноподобний дизайн Aurora надає їй особливий вид. Ідеальна для твоєї ігровий збірки - приємна оку текстура Aurora створює футуристичну атмосферу, яка буде гармонійно поєднуватися з будь-якими новітніми ігровими компонентами.

Anti-Ghosting

Точний введення має вирішальне значення для перемоги. У 19 основних клавішах Aurora реалізована передова Anti-Ghosting технологія захисту від фіктивних натискань.

Зручні поєднання клавіш + корисні додаткові функції

Життя занадто коротке, щоб запам'ятовувати нескінченні комбінації клавіш. Завдяки зручно розташованим сполученням клавіш FN-функцій Aurora, ти з легкістю можеш отримати доступ до будь-яких функцій в грі, запобігаючи виходи на робочий стіл для налаштування параметрів. Крім цього, такі важливі функції як блокування клавіш Windows, значно полегшують твоє життя.

Характеристики

  • Перемикачі: мембранні
  • Anti-Ghosting: 19 клавіш
  • Підсвічування: 8 кольорів
  • Довжина кабеля: 1.6 м
  • Розміри 180 X 450 X 25 мм
  • Вага: 750 г

Пропонуємо