Aurora S

SKU
Aurora S
1 379,00 ₴

Де комфорт зустрічається з геймінгом

Aurora S – це відмінна клавіатура для геймерів з трьох причин: вона має чудовий відгук з високою точністю; вона поставляється зі зручним функціоналом, який явно полегшує життя, і на ній дійсно зручно друкувати. І це чудово!

Яскраве підсвічування

Яскрава система повною підсвічування Aurora S відмінно підходить як для ігор вночі, так і просто для створення захоплюючої ігрової атмосфери - вісім яскравих різнокольорових ефектів для будь-якої ситуації!

Карбоноподібна поверхня

Унікальний карбоноподобний дизайн Aurora S надає їй особливий вид. Ідеальна для твоєї ігровий збірки - приємна оку текстура Aurora S створює футуристичну атмосферу, яка буде гармонійно поєднуватися з будь-якими новітніми ігровими компонентами.

Anti-Ghosting

Точне введення має вирішальне значення для перемоги. У 19 основних клавішах Aurora S реалізована передова Anti-Ghosting технологія захисту від фіктивних натискань.

Зручні поєднання клавіш + корисні додаткові функції

Життя занадто коротке, щоб запам'ятовувати нескінченні комбінації клавіш. Завдяки зручно розташованим сполученням клавіш FN-функцій Aurora S, ти з легкістю можеш отримати доступ до будь-яких функцій в грі, запобігаючи виходи на робочий стіл для налаштування параметрів. Крім цього, такі важливі функції як блокування клавіш Windows, значно полегшують твоє життя.

Характеристики

  • Перемикачі: мембранні
  • Anti-Ghosting: 19 клавіш
  • Підсвічування: RGB
  • Довжина кабеля: 1.6 м
  • Розміри: 180 X 450 X 25 мм
  • Вага: 750 г

Пропонуємо