MARS

SKU
MARS
17 999,00 ₴

Ігровий стіл

Ігровий стіл Cougar MARS - це ергономічний дизайн і величезний ігровий простір зі сліпучим RGB підсвічуванням, яке оцінять не тільки геймери. Саме так компанія Cougar здійснює мрії своїх шанувальників представляючи їм цей унікальний ігровий стіл!

Ергономічність і безмежний ігровий простір

Більше 150 сантиметрів ігрової поверхні, з текстурою з вуглецевого волокна, дозволять розмістити кілька моніторів, клавіатуру і інші ваші ігрові аксесуари. Вигнуті краї і закруглені кути столу дозволять вам отримати абсолютно новий ігровий досвід.

Функціональний дизайн

Винесені органи керування і порти розширення ПК дозволять легко і зручно підключати USB і аудіо до ПК не відриваючись від процесу гри.

Двостороннє RGB підсвічування

Для повного занурення в ігрову атмосферу ігровий стіл MARS оснащений двостороннім RGB підсвічуванням з можливістю індивідуального налаштування. Також можлива синхронізація RGB підсвічування з найбільш популярними стандартами материнських плат, такими як Asus Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync і ASRock Polychrome Sync шляхом підключення по 5В шині.

Міцний сталевий каркас

У конструкції Cougar Mars застосований міцний сталевий каркас для максимальної стійкості. Висота ігрового столу може регулюватися на відмітках 750/800/850 мм для налаштування максимально зручного положення.

Характеристики

  • Серія: Cougar MARS Gaming Desk
  • Панель вводу / виводу: USB 3.0 x 2 / аудіо роз'єми x 2 / кнопка живлення / кнопка скидання / кнопка підсвічування
  • Розмір столу (Ш х Д): 1533 x 771 мм
  • Висота столу (H): три регулювання: 750/800/850 мм

Інструкція по збірці


TECHNOGUIDE

Макс Шелест - СУБЪЕКТИВНО об Игровых Девайсах

hotline video

EpicentrK

PlayUA

Алло

Пропонуємо