Outrider

Крісло геймерське, дихаюча екошкіра, сталевий каркас, чорний + оранжевий
В наявності
SKU
Outrider
8 499,00 ₴

Ігрове крісло COUGAR OUTRIDER ідеально відповідає потребам професійних геймерів, поєднуючи комфорт та довговічність. Спінений матеріал високої щільності, стальний каркас, металева основа, відкидна спинка, перфорована шкіра преміум-класу з ПВХ, акуратна вишивка, а також ергономічний підлокотник дозволять легко знайти найбільш зручне положення. Досліджуйте ігрові світи та перемагайте з комфортом!

Неперевершений комфорт

COUGAR Outrider забезпечує комфорт, необхідний для повноцінної насолоди довгими ігровими сесіями. Ігрове крісло, повністю регульоване і виготовлене з високоякісних матеріалів, також відрізняється унікальним дизайном COUGAR, який став втіленням любові до ігор.

Дихаюча ПВХ шкіра

COUGAR не економить на якісних матеріалах. Дихаюча шкіра з ПВХ приємна на дотик і не буде спричиняти дискомфорт під час тривалої гри.

Подушка для голови і попереку

Щоб забезпечити додаткову підтримку і комфорт, OUTRIDER включає в себе дві зручні подушки для голови і попереку. Зосередьтеся на грі!

Спінений матеріал високої щільності

Ергономічний спінений матеріал високої щільності OUTRIDER забезпечує бездоганний комфорт і відмінну підтримку, має стильну форму і запобігає деформації.

Регульований дизайн

Outrider адаптується до ваших потреб в будь-який момент за допомогою декількох варіантів настройки:

  • Регулювання висоти. Легко регулюйте висоту Outrider за допомогою високоякісного поршневого підйомника
  • Відкидання на 180 градусів. Outrider дозволяє відкидатися під кутом до 180 градусів. Під час роботи сидіть прямо, а коли закінчите, ляжте для відпочинку
  • Регульований опір відкиданню. Функція нахилу Outrider дозволяє вам, повертаючи ручку, розташовану під кріслом, регулювати його поведінку, контролюючи рівень опору при нахилі спинки

Регульований підлокітник

  • Регулювання висоти. Переміщення підлокітника вгору або вниз допоможе вам знайти найбільш підходяще положення для ігор
  • Регулювання вліво / вправо. Підходить для будь-якого зросту та положення тіла

Якість і безпека

Outrider дуже надійний. Він був створений з використанням кращих компонентів, щоб гарантувати не тільки довгу службу, а й безпечне використання.

  • Сталевий каркас. Основа Outrider виготовлена ​​зі сталі, що не тільки гарантує довговічність, але і забезпечує надійну опору для вашого тіла.
  • Вишитий логотип. Outrider помічений емблемою справжніх геймерів: в той час як інші виробники друкують логотипи на своїх кріслах, COUGAR вишив свій фірмовий логотип, який став символом пристрасті до ігор, щоб він не зношувався протягом багатьох років.

Абсолютна якість: газліфт четвертого класу

Серцем будь-якого ігрового крісла є його газліфт. Ми приділяємо увагу якості цього життєво важливого компонента і вирішили використовувати газліфт четвертого класу. Його плавна робота і показники опору - це найкраща гарантія якості Outrider.

Характеристики

  • Назва товару: ігрове крісло COUGAR OUTRIDER
  • Обмеження по вазі: 120 кг
  • Вага продукту: 23.15 кг

Огляд UA

Пропонуємо