Armor PRO Black/Orange

Крісло геймерське, дихаюча екошкіра, сталевий каркас, чорний
Немає на складі
SKU
Armor PRO Black/Orange
10 999,00 ₴

Трон для геймерів

Cougar Armor PRO - ідеальний для професійних гравців. Це ігрове крісло, що обертається, являє собою повністю регульований трон, здатний задовольнити найвимогливіших гравців. Для досягнення довговічності, використані тільки високоякісні компоненти. Armor PRO оснащений сталевою рамою і безліччю опцій для точного налаштування, відповідно до ваших потреб.

Неперевершений комфорт

Armor PRO забезпечить вам комфорт, необхідний для повноцінного задоволення тривалими ігровими сесіями. Це ігрове крісло відрізняється унікальним дизайном Cougar, який вже став символом пристрасті до ігор.

Замшеподібна текстура

Armor PRO - це крісло преміум-класу для найвимогливіших геймерів. Своєрідним знаком якості Armor PRO є першокласна замшеподібна текстура на подушках і самому кріслі. Armor PRO - це функціональність і чудовий зовнішній вигляд!

"Обіймаючий" дизайн з високою спинкою

Ергономічний дизайн Armor PRO, створений спеціально для геймерів. Висока спинка крісла завжди буде підтримувати вашу спину, зводячи до мінімуму напругу в попереку.

Дихаюча еко-шкіра преміум-класу

Armor PRO дарує вам тільки найкраще. Його еко-шкіра преміум-класу приємна на дотик і пропускає повітря, що дарує вам свіжість і комфорт.

Підголівник і поперекова подушка

Щоб забезпечити додаткову підтримку і комфорт, Armor PRO укомплектований двома зручними подушками для голови і попереку.

Регульований дизайн

Armor PRO адаптується до будь-яких потреб власника за допомогою чотирьох варіантів налаштування.

Регулювання висоти

Легко відрегулюйте висоту Armor PRO за допомогою високоякісного поршневого підйомника.

Безперервний нахил

З Armor PRO ви не обмежені фіксованими кроками при нахилі вашого крісла. Замість того, щоб обмежуватися декількома варіантами, ви можете знайти ідеальну точку, яка буде комфортною саме для вас і зафіксувати її.

Нахил на 170º

Armor PRO дозволяє відкидатися на 170º. Сидіть рівно під час роботи і лягайте відпочивати, коли закінчите.

Регульований опір нахилу

Armor PRO дозволяє вам регулювати нахил за допомогою ручки, що розташована під сидінням, і контролювати, водночас, рівень опору.

Регульований підлокітник 3D

  • Підлокітники Armor PRO дозволяють вам регулювати їх чотирма різними способами, трьома вимірами і в восьми напрямках: - Лівий / правий поворот. Ідеально для налаштування підтримки зап'ястя - Регулювання назад / вперед. Забезпечує комфортний відпочинок ліктя, передпліччя і руки. - Регулювання висоти. Переміщення підлокітника вгору або вниз допоможе вам знайти найбільш підходяще положення для ігор.

Якість і безпека

Armor PRO був створений з використанням кращих компонентів, які гарантують не тільки довговічність, але і можливість безпечного використання всіх його функцій.

Повністю сталевий каркас

Виготовлений зі сталі каркас Armor PRO, забезпечить надійну підтримку вашого тіла.

Найвища якість: газ-ліфт 4 класу

Серцем будь-якого ігрового крісла є його газлифт. Cougar не економили на якості цього життєво важливого компонента і вирішили використовувати пневматичний патрон 4 класу, щоб гарантувати максимальну безпеку і надійність. Завдяки плавній роботі і надійному опору, це найкраща гарантія якості.

Характеристики

  • Максимальне навантаження: 120 кг
  • Вага продукта: 21 кг

Root-Nation.com

Клик обзор

EZGadget

hotline video

F.ua — О девайсах понятным языком

hi-Tech TV

Алло

Пропонуємо